Como-3 gym ma 2 tituly Mezinárodního Mistra ČR CMTA

Como-3 gym ma 2 tituly Mezinárodního Mistra ČR CMTA

Na vypravu do Prahy o Titul Mistra ČR v Thajském boxu se vydala vyprav v počtu 3  bojovníku. Tábor a Klusová získali titul Mezinároního Mistra ČR v Thajském boxu

Na stadion na balkaně dorazili tři bojovníci. V rámci ligy Thajského boxu se utkala Lucka Eštoková. Ta v souboji těsně podlehla na body ze soupeřkou z Pardubic. Lucka bojovala parádně, a soupeřka nasbirala víc bodů. Lucka ma velky progres a v dalším zápase to zurocime.

Do dalšího zápasu nastoupil připravený Dominik HUNTER Tábor. Dominik přesně lovil sveho soupeře a nedal mu šanci. Bojovník z Maďarska byl medailista z mistrovství evropy. Dominik jasně vyhrává a drtí svého soupeře. Získává Titul Mezinárodního Mistra ČR CMTA v Muay-Thai ve váze 71 kg.

A poslední rovněž titulový zápas bojuje Karolína LAGERDA Klusová. Kaja dostavá zkušenou soupeřku s podobnym stylem co se taky vrátila ze zápasu z Thajska kde vyhrala. V krásném zápase vítezi Karolína 3:0 na body. Získává Titul Mezinárodního Mistra ČR CMTA v Thajském boxu 57 kg. A dokonce váha ukázala 55,6 kg.

Celá vyprava měl v sobě pozitivní naladu a byla skvělý bojovým tažením. Díky partnerum Carbol Řeznictví Dobrá a Slon.cz za pomoc s náklady, cestou, ubytováním … Díky taky celé partě co byla pomoct a co s námi trénovala v gymu …

Como legion

Co nás čeká

Křistek David o Titul Mistra ČR CMTA v Muaythai Como-3 gym v roce 2018 pojede další neskutečný rok ...

Naši Sponzoři

Partneři a odkazy