Buldozér EDDIE Pielesz, matení Halka a Titul v Polských spárech

Buldozér EDDIE Pielesz, matení Halka a Titul v Polských spárech

Druhé semifinále překvapilo nadšené diváky. Druhý z turnajů Bitvy o Futurum 4 viděl nádherný konec KO v boji o Interkontinentální Titul v K1. Dominanci EDDIEHO a sporný výsledek v zápase Halka.

Sílu hlasu dostal na starosti odborník nad odborníky Tomáš Vzorek z České televize. Jelikož je sám vášnivý bojovník, dělal to se vší láskou a kvalitou. Před zápasy se začalo exhibicí Brazilské Capoeiry a to za podpory Agentury Warriors. A byl tady velký nástup bojovníků a představení pásu pro šampiona. Zahrály se hymny a šlo se do boje. Halko z Como-3 gym bojoval se soupeřem z TBC Svarog gym Frýdlant nad Ostravicí. Měl přehled, útokům uhýbal, vykrýval a posílal na soupeře drtivé kopy kolenem. V poslední sekundě třetího kola se povedl nádherný loket z otočky. Nicméně se rozhodčí přiklonili na stranu soupeře a vyhrává Martin Křenek z TBC Svarog gym Frýdlant pod vedením Mirka Chýlka. Jednou se rozhodlo a to je třeba respektovat a s pokorou pracovat na tom, ať se tohle už nestane.

„Tento zápas mi zvedl mandle. Za chvíli mi došlo, že se sportem bavíme a výhra nebo prohra není podstatná. Správné je nasazení, co předvedl Halko, to se cení“ říka Khru Vaňka.

Druhý zápas mezi dalším bojovníkem z TBC Svarog gym Frýdlant a Bad Boys gym Ostrava byl doslova krvavá řež. I když se jednalo o nováčky, nic tomu zápasu nechybělo. Dynamický bojovník z Ostravy nakonec se zlomeným nosem a spoustou krve prohrává nad komplexním bojovníkem Honzou Bělunkem z TBC Svarog gym Frýdlant.

„Doslova zápas jako v Thajsku, to mi připomnělo tržnou ránu od krve“ poznamenal moderátor Vzorek.

Další zápas nastoupil EDDIE Pielesz z Como-3 gym v zápase K1. Svého soupeře k ničemu nepustil a ostrými koleny mu posílal údery na žebra. V zápase jsme viděli spoustu hodů, kopů na hlavu a otoček. Nakonec soupeř kolenům podlehl a EDDIE vítězi KO v druhém kole.

„EDDIE, další adept na finále“ … řekl rozvášněný fanoušek.

A měli jsme před sebou vrchol. V souboji o Interkontinentální Titul v K1 se utkali zahraniční bojovníci. Pás se nakonec, po vítězství KO kopem na stehna, dostává do rukou Michal Zajace z Bullet gym Polska. Tento klub je spřáteleným gymem Como-3. Michal je účastník našich seminářů a kempů. Poslední, než se udělala teamova závěrečná fotka, se ještě předvedla ukázka Wa-te Jitsu Dó. V podání úžasného ženského týmu.

„A nyní už zbývá jen pozvat všechny na finále 25. 4. v OC Futurum, bude to mazec“ Como victor Ragnar.

Co nás čeká

Naši Sponzoři

Partneři a odkazy