Pestrý Hell kemp!

Pestrý Hell kemp!

Como-3 gym , zažilo skvělé tréninkové dny ve svém gymu. 4 dny trval letos každoročně pořádající-se kemp thajského boxu. S cílem zlepšit se ve všech směrech.Martin Vaňka si pro své členy pozval hned několik hvězd Muay-thai. Každý trénink byl jiný, jak prvky tak stylově a hlavně proto to byl jeden z nejpestřejších kempu!

Hned první den byl ve znamení ortodoxního Thajského stylu. S kým jiným než s Thajcem Khom Phiphitsala. Celkem 6 hodin tréninku pod jeho vedením s hlavním tématem „Strhy v klinči“ mělo za výsledek nadšení všech účastnících se.
Khom Phiphitsala na hell kempu v Como-3 gym – VIDEOV Pauze mezi tréninkem vystoupil se seminářem o zdravém životním stylu a výživě Jonáš Kollarik. Bylo to pojato velmi otevřeně, a tak se každý mohl ptát na své dotazy, zkušenosti a dostával cenné rady a tipy jak zefektivnit a zlepšit své stravování.

V tento den byla také vyhodnocená soutěž o batůžek Como-3 gym. A po losování, které provedl sám Khom, získal batůžek Dominik Tabor. Gratulujeme!


Druhý den začal velmi z ostra sparingy a kombinacemi. Hlavními tématy bylo: boj na pásma, příprava boje a finty na ko. Trénink vedl hlavní kouč Como-3 gym Khru Martin Vaňka. Po čemž následoval mentální koučink ala „Jak se motivovat na vítězství?“. Koučink byl pojat formou diskuze a tak se zkušenější borci podělili své příběhy, motivace a reakce se všemi okolo.
Martina Botyánszká si pochvaluje: „nasazení holek při sparinzich, protože jely celou dobu s nadšením a i když některé měly menší zkušenosti tak s velkým zápalem odjely všechna kola!“Odpoledne přijel pro nás velmi Vážený host Khru Petr Macháček legenda Thajského boxu v ČR a trenér Hanuman gym Praha. Téma: Brutální tlak v boji, absolutní neústupnost a cesta za vítězstvím. Trénink byl opravdu obohacující o nové prvky a zajímavé směry thajského boxu. Ihned po tréninku nasledoval mentální koučink URUZ, LAGU, RAIDO, GIBU.
Martin Vaňka komentuje: “ Vzácná návštěva z Hanuman gym Praha Petr Khru Macháček udělal úžasný trénink. Pěnové tyče, Dirty boxing a Mentální Koučink …
Suprový zážitek jsem šťastný a pyšný na své boxery … „Třetí den dorazila jedna z nejlepších žen thajského boxu v Evropě, Mistrně světa Lucia Krajčovičová z Bratislavy. Trénink byl zaměřen na techniky klinče. Lucka umí skvěle vysvětlit postupy jednotlivých technik, které se pravidelně jezdí učit do Thajska. I přesto že má 5 měsíční dceru, již za dva měsíce se chystá na zápas a ihned po něm i s dcerou odlétá opět sbírat zkušenosti do Thajska.Odpoledne patřilo keltské meditaci bojovníků v podání Guru Petra Litváka. Která byla velmi zajímavá a také náročná, zkuste si nehnutě sedět přes 20 minut a ponořit se do hlubin svého vnímání. Někdo to pojal zvesela a při pohledu na druhého člena naproti se smál. bylo super vnímat jak ostatní měli potřebu jít za smíchem jak úsměv a štěstí přitahuje a láká celé okolí.Tento den byl zakončen výjimečným tréninkem venku. Tématem taktika v boji a sparingy. Pod vedením Khru Martina Vaňky. Tento trénink se odehrával na veřejnosti. A postupně na více místech. Začalo se na okruhu kolem atletického stadionu, kde proběhla rozcvička a za výhledu na koupaliště proběhla první várka sparingů. S cílem zkoušet si nové prvky z kempu, protože o tom to celé je, nejen se podívat a vyzkoušet nové metody ale úspěšně je zapracovat do boje. Pokračovali jsme na okraj lesoparku, proběhli sprinty a za cíleného časového presu se borci vrhli na další kola sparingu. Následný přesun hlouběji do lesoparku a samotný trénink v něm byl pozorován širokým okolím. Nastaly i situace kdy se hlasem Khru Vaňky ozvalo „POZOR POZOR maminka s kočárkem“ boxeři se rozestoupili jako válečníci, když prochází velitel a ihned po průchodu se vrhli zpět do boje.
A závěrem se soutěžilo o nové triko Como-3 gym, které si odnesla Lucka Eštoková. Gratulujeme!


Čtvrtý den patřil atletice a natáčení. Na atletickém stadionu na nás čekal olympionik z Pekingu Stanislav Sajdok. Styl běhu, přechody přes překážky, koordinace a souhra těla. Další posun pro naše bojovníky.


V tento den se také konala nevídaná možnost a skvělá zkušenost a to natáčení filmu Muzzikanti. Nejprve začali Martin Vaňka s herci Norbert Lichý, Patrik Děrgel a Petr Šiška spolu s dalšími členy Como-3 gym Tomáš Kantor, Otmar Pielesz, Dominik Tabor, Lucie Eštoková a Kristýna Bohucká. Scéna na louce Beskyd.Pokračovalo se v Barrocku, kde vznikla Aréna thajského boxu se vším všudy. Ve 13 hodin se nahrnuli davy lidí a začalo se natáčet spousty scén z přípravy, zápasu a vyhodnocení. Mezi naše hlavní aktéry patřili Martin Vaňka, Tomáš Kantor, Otmar Pielesz z profi herců Pavel Kříž, Norbert Lichý, Olga Hepnarová, Patrik Děrgel a další. Děkujme také všem lidem kteří pomohli s vytvořením skvělé atmosféry.
Film Muzzikanti VIDEO z natáčeníCo nás čeká

Naši Sponzoři

Partneři a odkazy