Pokec s bojovníky z Ostravy v Plamenech

Pokec s bojovníky z Ostravy v Plamenech

Hodnocení bojovníku Como-3 gym na turnaji Ostrava v Plamenech. Sivák, Tábor a Lazarová …

Tábor Dominik Como-3 gym win nbd

Mé pocity ze zápasu jsou skvělé cítil jsem se fakt dobře jak v zápase tak po, příprava na zápas byla perfektní s trenérem sme rozebírali soupeře mluvili o taktice a jeli sme to na lapach, spokojený jsem hodně protože kotel Coma na zápase byl neskutečný a dalo mi to sílu se rvát dál

Jsem vděčný díky

Lazarova Barbora Como-3 gym win nbd

Pocity ze zápasu jsou neskutečné. Poprvé v životě jsem zažila tolik emocí za tak krátkou dobu. Byla jsem dost nervózní, ale když jsem vstoupila do ringu, tak to ze mě opadlo a užívala jsem si každou chvilku. Ta energie a podpora všude kolem byla nepřekonatelná. A pocit štěstí na konci mluvil za vše, opravdu jsem si to všechno moooc užila :-)

Příprava byla chvilkama opravdu dost krušná, ale do každého tréninku jsem šla naplno! Věděla jsem, že všechno co dělám, se mi vrátí. Tréninky byly různorodé, pokaždé mi daly něco jiného a pořád ve mě vzbuzovaly tu sílu a energii jít dál.

Como-3 gym je pro mě jako rodina. Parta neskutečně energetických lidí, kteří umí rozdávat radost a štěstí všem kolem. Atmosféra na každém tréninku i každé akci je přátelská, uvolněná, prostě super. Všichni se navzájem podporujeme, za což jsem moc vděčná. Como je nejlepší team s nejlepšíma lidma!

Sivak Vašek Como-3 gym win KO 2 kolo

Tak ze zápasu mám určitě fajn pocit, jelikož se mi podařilo zvítězit stylem ko a dodržet danou taktiku kterou jsem měl s trenérem domluvenou. Vyšlo to. Příprava byla, ale i je stále super, kdy trenér umí rozdělit takticky, technický trénink od náročného tréninku, že to pořád není to samé a v tom je to posouvání se dopředu, když trenér hledá stále nové a nové věci. Tak v como 3 gym jsem už asi cca 4 a půl roku a jsem spokojený, žádný klub na moravě nevychoval tolik titulů a.nemá takovou základnu.. A určitě kamarádi a parta samozřejmě super, bomby na sparringách s kvalitníma boxerama

Como legion -X-

Co nás čeká

Naši Sponzoři

Partneři a odkazy