Tabor vítěz Evropské ligy

Tabor vítěz Evropské ligy

Vůně motoru, tisíce Harleyu a krásné historické výstaviště přivítalo akci CMTA. Evropská liga Muaythai ve váze do 75  kg Punch it Newcomer Challenge Champion. Bojovalo se o kemp a zápas v Thajsku …

Za Como-3 gym nastupoval Dominik HUNTER Tabor, který boxuje v 71 kg a tohle vzal jako výzvu. Turnaj připravený CMTA v rámci Harley Days, byl velká podívaná nových talentovaných bojovníku Muaythai. Váha byla ve čtvrtek a splněna na profíka.

V pátek dojel zbytek teamu a fanoušku společně s Gryfem. Atmosféra byla elektrizující. První zápas vítězíme 3:0 na body a se soupeřem ukázali nadherný Muaythai. Dostali jsme se do finále. Finále byl předposlední zápas. Soupeře jsme měli šikovného a po dvou kolech i v televizi říkali že je to nerozhodná bitva. Cíl bylo to strhnout na naši stranu. Poslední kolo šlo za námi a Dominik vítězí těsným rozhodnutím 2:1 na body. Dominik HUNTER Tabor se stává Punch it Newcomer Challenge Champion. Dominik díky tomu v Listopadu vyjíždí na kemp do Thajska na Koh Samui kde jej čeká i zápas s Thajským bojovníkem.

Děkujeme soupeřům, CMTA a Bernard Caplin

Děkujeme celé Como Family, GRYF, a partnerům TOP Recruit, Ipponshop.cz, Ultimatesports.cz …

-X-

Co nás čeká

Naši Sponzoři

Partneři a odkazy